Notářská komora v Ostravě: Šléšková Jarmila JUDr.

Notářská komora v Ostravě
Soud Šumperk
Šléšková Jarmila JUDr.
Masarykovo nám. 12
78701 Šumperk

Telefon Telefon:
Telefon: 583216070
Fax: 583216070

Email Email:
jsleskova.notar@nkcr.cz

Datová schránka Datová schránka:
dyncb2q

Web Web:
www.sleskovanotar.cz

Jestli máš aktuálnější údaje o tomhle notáři, dodej nám je prosím. Zajímají nás kontaktní údaje, úřední hodiny, poskytované služby.

Úřední hodiny

pondělí 07:30-17:00
úterý 07:30-16:00
středa 07:30-17:00
čtvrtek 07:30-16:00
pátek 07:30-14:30

Pochval a okomentuj notářku


= 2 + pět

Komentáre od ostatných:

Uživatel/ka Jan H.. Okomentoval/a 20. září 2015.
Nepřihlášený uživatel
S paní doktorkou Šléškovou jsem se setkal z důvodu vyřešení pozůstalosti po zesnulém dědečkovi. Protože si vyřídil závěť právě u paní doktorky, nebyla jiná možnost, než přijít na předvolání ohledně dědického řízení do jejího notářského sídla v Šumperku.

V domě, kde se kancelář nachází, jsem se posadil do pohodlného křesla a prohlížel si reklamní letáky ležící na stole přede mnou, hned vedle misky plné bonbónů. Úvod byl tedy ideální. Po určité době si mě paní doktorka zavolala k sobě. Začali jsme se v poklidu bavit o podrobnostech výše zmíněné problematiky, po chvíli jí však začal vyzvánět telefon a tak odběhla do vedlejší místnosti tento telefonát vyřídit. Během 15 minut, které její soukromý hovor trval, jsem si z nudy prohlížel kancelář. Paní doktorka má zjevně ráda golf, soudě podle fotek na zdi. Když se vrátila, dokončili jsme jednání a já odešel.

Po několika dnech mi poštou přišlo další předvolání, s uvedenou částkou 8 500 Kč jako odměnou pro notářku. Když jsem se dostavil, bylo mi v obálce předáno usnesení se slovy, že jsem dlužen 9 099 Kč. Na můj dotaz, proč mi v předvolání napsali částku 8 500 kč se mi dostalo odpovědi, že to byl jen odhad bez daně apod.. Trošku jsem si rýpnul, že daň neudělá z 8 500 Kč částku o 599 Kč vyšší, ale obálku jsem vzal a odešel (po zaplacení 8 500 Kč, které jsem měl nachystané - na zbytek jsem dostal na lístečku platební příkaz).

Po příchodu domů jsem obálku otevřel - hned na úvodní stránce bylo naprosto nesmyslné datum úmrtí dědečka a špatné trvalé bydliště dalšího rodinného příslušníka. Zavolal jsem do kanceláře a řekl, že mi vystavili usnesení plné chyb. Byl jsem vyzván se s tímto dokumentem plným chyb ihned dostavit, což jsem odmítnul se slovy, ať mi pošlou opravu. Proběhla ostřejší výměna názorů zakončená tím, že mi nakonec opravné usnesení pošlou.

Odmítnul jsem poslat zbývajících 599 Kč. Byl jsem znechucen mizerným jednáním a neprofesionalitou této notářské kanceláře. Mám přece na papíře ohledně předvolání jasně uvedenou částku 8 500 Kč. Po zhruba měsíci mi přišlo poštou upozornění, že musím částku doplatit, jak jinak, než pod pohrůžkou dalších sankcí a soudních problémů. Řekl jsem si, že situaci nebudu víc hrotit, pokusy o telefonické spojení v tu chvíli selhávaly a tak jsem převodem zaplatil.

Nechť tato recenze slouží jako odstrašující případ pro případné zájemce o notářské služby. Jednoznačně doporučuji zkusit jinou kancelář. Ovšem pokud máte rádi nejen golf ale i adrenalinové sporty, držím Vám u paní Šléškové pěsti:)
Uživatel/ka Velmi nespokojená. Okomentoval/a 12. srpna 2014.
Nepřihlášený uživatel
Nedrží slovo a lže.
Rychlé hledání notáře
Místo působení a/nebo jméno notáře:
Kontakt
Bullet info @ tvuj-notar TEČKA cz
Činnosti notářského úřadu:
Bullet Převody nemovitostí
Bullet Notářské zápisy
Bullet Notářské ověření a osvědčení
Bullet Manželské a jiné smlouvy
Bullet Notářské úschovy
Bullet Obchodní korporace
Bullet Založení nadace
Bullet Založení společenství vlastníků
Bullet Pozůstalost, závěť
Bullet Atd...